Hakkımda

  • Mayıs 4, 2018

Kısaca…

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 2014 yılı Grafik bölümü mezunuyum. Mezuniyetten sonra  Bursa’da birkaç reklam ajansı tecrübem oldu. Edinmiş olduğum tecrübe ve birikimlerle freelance tasarımcı olarak, birçok kurumsal markaya profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti sunuyorum. Freelance çalışıyor olsam da disiplin ve çalışma prensiplerimden taviz vermiyorum. Grafik tasarım ve web tasarım hizmetlerinde edindiğim deneyimlerimi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle paylaşmak ve kaliteli hizmeti düşük maliyetlerle sizlere sunmaktan mutluluk duyarım. Tasarım hizmeti verirken, yenilikçi bakış açısıyla ve en yeni tasarım trendlerini kullanarak marka imajınızı koruyup değerine değer katmaya çalışırım. Başarı göreceli bir kavramdır, bunu değerlendirmek sizin takdiriniz. Çalışmalarımı inceleyerek değerlendirmek ve hakkımda fikir sahibi olmak istiyorsanız lütfen projeler sayfasını inceleyiniz.

Uzun soluklu marka yönetimi, e-ticaret yönetimi ve grafik tasarım desteği alabilirsiniz. Logo tasarımı, ambalaj tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, mobil uygulama tasarımı, sosyal medya tasarımı ayrıca kişiye özel tasarımlar (davetiye, karakalem portre çizimi, suluboya ile ilgili çalışmalar vb…) diğer uzman olduğum alanlardır. Kurumsal ve bireysel müşterilerime, kendilerini ve firmalarını en iyi şekilde tanıtacak reklam kanallarını keşfetmelerini  sağlayarak, bu kanallar aracılığıyla hedef kitleleriyle organik bir bağ kurmalarını kolaylaştırıyorum.

Güvenilir bir freelance tasarım deneyimi ile siz de yüksek reklam ajansı masraflarınızı minimize edebilirsiniz. İletişim sayfasından telefon numaralarım, e-posta adreslerim ve sosyal medya hesaplarım aracılığı ile benimle irtibata geçebilirsiniz.

Yepyeni ve heyecanlı bir projede buluşmak üzere…